Panelové betonové ploty

Bezzákladové oplocení je kvalitní český výrobek, se všestranným použitím. Vhodný k oploceni jak rodinných domů a zahrad tak i průmyslových objektů. Jednoduchý stavebnicový systém, se kterým si můžete sami ve velmi krátké době neprodyšně a vkusně oplotit svůj pozemek. Zajištujeme prodej a výstavbu betonových plotů od výšky 0,5m do 3m včetně dopravy. A to za velmi příznivou cenu: na požádání je cena kalkulována včetně dopravy.

Možnost výběru z 30 druhů betonového oplocení s možností různých kombinací našich výrobků. Po dokončení výstavby plotu výrobce doporučuje tyto ploty ošetřit nástřikem fasádními barvami nebo barvami na beton, tímto ošetřením se zvýší odolnost betonových plotů a prodlouží jejich životnost.

Jak panelový betonový plot vypadá.

Betonový plot je sestaven z koncových a průběžných sloupků, mezi které jsou vsunuty betonové desky. Sloupky i desky jsou vyráběny z vibrolitého železobetonu v šedé a pískovcové barvě.
Každá betonová deska je dlouhá 200 cm a široká 4,5 cm. Přední strana betonové desky je vždy s reliéfem, zadní strana je hladká. Základní obdélníková betonová deska je vysoká 50 cm, půldeska je vysoká 25cm, radiusová deska zakončená okrasným obloukem a má výšku 61 cm. Půldeska a deska zakončená obloukem se vyrábí pouze v některých dekorech( viz. nabídka ). Tyto desky můžete libovolně kombinovat až do výšky 3 m tak, abyste vytvořili plot vašich snů. Sloupky jsou vyráběny od výšky 0,5m až do 3m po 25cm, ve variantách hladký, dekor štípaný kámen a cihlička. Výškou sloupku se rozumí rozměr drážky, do které se vsunou desky. Celkový rozměr sloupku je rozměr drážky( výška plotu ) + 75cm.

Životnost panelových betonových plotů.

Betonové ploty jsou vyrobeny z certifikovaného betonu stálého složení, proto je betonové oplocení odolné vůči dešti, sněhu, mrazu, zkrátka všem povětrnostním vlivům. Životnost betonových plotů je díky kvalitnímu zpracování až několik desítek let, které prodloužíte nástřikem fasádní barvou nebo barvou na beton. Prezita betonu není na závadu, proto to není důvod pro reklamaci.

výhody betonového oplocení
-snadná a rychlá montáž
-možnost rozebrat a zase složit
-dlouhá životnost
-nenáročné na údržbu a vzhledově  atraktivní
-možná povrchová úprava barvou na beton ,která zvyšuje životnost a zlepšují vzhled
-lze usazovat i do zděných sloupků
-pohledová strana je jen s jedné strany, zadní část je hladká s možností další úpravy.

 

 Nabídka dekorů

1. Nerovné cihličky                            2. Cihličky

 

3. Oblé cihličky                              4.Štípaný kámen

5. Štípaný kámen – Uši                 6. a 7. Štípaný kámen

8. Vystouplý kámen                            9. Kombinovaný kámen

10. Obklady                                            11. Dřevěné desky

12. Dřevěné klády                               13. Proplétané dřevo

14. Vkládané dřevo                             15. Dřevo

16. Žilky                                                   17. Hrozny

27. Nový kámen                                     28. Latě 1

29. Latě 2

 

 

 

 

Fotogalerie