Plotovky z PP plastu

Stavebnice plastového plotu je systém dutých plastový profilů, které slouží k montáži lehkých plotových staveb, různých stěn,ohrad a přístřešků. Plastové profily jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou životností a vynikající odolností povětrnosti.Ze stejného materiálu jsou vytlačovány profily k výrobě plastových oken. Montáž stavby plotuje jednoduchá a rychlá, s minimální náročností na prostor, nářaďové vybavení a odbornost montážníků.

Jednotlivé díly stavebnice plastového plotu

KSP 110 kryt sloupku                                              KDL 30 krycí a distanční lišta

DPP 100 deska 100x30mm                                 VPK 110 víko plastového krytu sloupku

DPP 70 deska 70x22mm                                     KV 70 krycí víčko

 

Variantní půdorysné provedení plastového plotu

 

Konstrukce plastového krytu sloupku umožňuje variantní půdorysné provedení stavby plotu podle obrázku – přímé, odbočné, křížové, rohové – pravoúhlé a rohové – obloukové, závisí to pouze na konkrétním použití 4 drážek plastového krytu sloupku.

 

 

Variantní pohledové provedení plastového plotu

Pohledové variantní provedení stavby plotu závisí na konstrukci plotových polí, kterou můžou tvořit v nejlevnější a nejméně pracné variantě pouze samotné desky plotových polí – zasunuté do drážek sloupků v horizontální poloze – a to s ocelovou výztuhou nebo bez ní.

Z obou typů desek lze vytvořit také kombinované pole – s horizontálními nosnými deskami (s ocelovou výztuhou nebo bez ní – podle požadavků na tuhost plotu) a vertikálními deskami, vloženými mezi nimi.


Kombinovaná pole, tvořená horizontálními nosnými deskami (s ocelovou výztuhou nebo bez ní) a z přední strany plotu přišroubovanými vertikálními deskami s krytím konců krytkami – jsou ozdobnější, ale také pracnější.

Možnost použití pro stavbu jednoduchých bezúdržbových zábradlí

Pohledové znázornění možností řešení terénních nerovností v konstrukci plotu.

 

montážní návod

Fotogalerie