PLOTOVÁ POLE

Plaňkové pole

Plaňkové pole

Tento typ plotu je velice žádaným výrobkem, který pro svou nadčasovost zůstává stálicí mezi ploty. Plotovky je možno zakončit rovně, případně obloukem. Veškeré spoje jsou provedeny hliníkovým, případně nerezovým spojovacím materiálem. Plaňkové ploty je možno provést buď ve vertikálním nebo horizontálním provedení a to buď mezi vyzděné sloupy nebo mezi naše hliníkové sloupky, buďto zabetonované nebo přišroubované k základu. Sladění plotu, branky a brány je samozřejmostí. Plaňkový plot je standardně dodáván ve dvou barvách, bílá a hnědá a čtyřech dřevodekorech. Na přání je možno profily potáhnout renolitovou folií v široké škále dekorů, případně nechat nakomaxitovat ve Vámi požadované barvě.

Možnosti provedení:

Zakončení planěk:

Tyčkové pole

Tyčkové pole

Tento typ je oblíbený pro svůj design, který se ani po letech neokouká. Zakončení tyček je možno provést různými typy koncovek, případně jejich kombinacemi. Veškeré spoje jsou řešeny pomocí hliníkového nebo nerezového spojovacího materiálu a to tak, že je vše skryto. Samozřejmostí je možnost sladit bránu, branku a plot jak barevně tak designem. Tyčkový plot je možno dodat v mnoha typech provedení. Pokud by jste si chtěli navrhnout jiný design než je v našich standardních provedeních neváhejte nás kontaktovat. Plot je možno dodat v provedeních mezi zděné sloupy nebo mezi naše hliníkové, určené buď k zabetonování nebo přišroubování k základu. Tyčkový plot je dodáván běžně v černé a tmavě stříbrné barvě s krupičkovou strukturou. Na požádání je možno provést nástřik dle vzorkovníku RAL.

Možnosti provedení:

Zakončení tyček:

Kombinované pole

Kombinované pole

Design tohoto plotu vznikl kombinací plotu plaňkového a tyčkového. Základní kombinace tohoto typu vychází z plotových polí z plaňkového plotu, které jsou doplněné tyčkovými prvky. Je možno kombinovat barvy planěk a tyčí a různá zakončení jak planěk tak i tyčí. Jako u všech našich typů se jedná o bezúdržbový plotový systém, kde sladit branku, bránu a plot je samozřejmostí. I tento plot je možné realizovat jak mezi usazené sloupky tak i mezi naše hliníkové sloupky.

Barevné kombinace vycházejí z již jmenovaných plotů, to znamená:
Plaňky: bílá, hnědá a dřevodekory
Tyčky: černá a tmavě šedá

Možnosti provedení:

Zakončení planěk:

Zakončení tyček:

Barevné provedení tyček:

Okenicové pole

Okenicové pole

Design tohoto typu plotu je dosti blízký tvaru a funkčnosti žaluzií. Plot je vzdušný a zároveň zachová dostatečnou míru soukromí. Různou barevnou kombinací lamel (R171) a bočního profilu (R170), případně sloupků (R146, R157) vznikají velice zajímavé barevné kombinace které Vám umožní přizpůsobit vzhled plotu přesně Vašim představám. Samozřejmě i tento typ lze vyrobit jako branku nebo bránu, čímž můžete docílit komplexního oplocení Vašeho domu, zahrady, atd…
Montáž je možno provést jak mezi předem udělané sloupky, tak i námi dodanými hliníkovými sloupky.