PLASTOVÉ PLOTY

Ploty z recyklovaného plastu

Ploty z recyklovaného plastu
Plastové plotovky jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě, má stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnosti a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění. Využití profilů při výstavbě plotů je po všech stránkách velice výhodné – nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu. Profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky. Plotovky jsou standardně dodávány v hnědé barvě. Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé, popřípadě zelené. Dodací lhůta však v tomto případě může přesáhnout i 3 měsíce.

Ploty z PP plastu

Ploty z PP plastu
shadow

Stavebnice plastového plotu je systém dutých plastových profilů, které slouží k montáži lehkých plotových staveb, různých stěn, ohrad a přístřešků.Plastové profily jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou životností a vynikající odolností povětrnosti.Montáž stavby plotu je jednoduchá a rychlá s minimální náročností na prostor, nářaďové vybavení a odbornost montážníků.Systém je tvořen dvoudílným plastovým krytem KSP 110 nosné části sloupku (ocelová 1 1 “ trubka, zabudovaná v základu plotu v požadovaných délkách plotových polí – doporuč. délku cca 2 m, deskami plotových polí DPP 100 (s možnou ocelovou výztuhou) a DPP 70 (dle zvolené-ho designu plotu)a krycí /distanční lištou KDL 30 (vymezuje vertikální rozteče desek plotových polí a dotváří celistvost povrchu plastového krytu sloupku). Vrchol sloupku je ukončen převlečným lepeným nebo přišroubovaným víkem krytu plastového sloupku VPK 110. Konce desek DPP 70 jsou opatřeny krycími víčky KV 70, které jsou přilepeny. Spojovací elementy SE 10 slouží ke spojení vertikálních a horizontálních desek plotových polí.

Ploty Everwood

Ploty Everwood
shadow

Everwood je název nového materiálu na bázi plastu, který byl vyvinut v Anglii, zemi deštivého a drsného počasí. Firma Model Plast jako jediná ve střední Evropě tyto profily vyrábí. Přeloženo do češtiny znamená slovo Everwood něco jako „věčné dřevo“, z čehož můžeme usoudit, že materiál je vhodné použít všude tam, kde přírodní dřevo trpí změnami počasí – tedy venku. Plastové profily Everwood jsou plné, probarvené ve hmotě mají spoustu dobrých vlastností: nehnijí, nejsou nasákavé, nekroutí se a nesesychají, odolávají nepřízním počasí, slané vodě, hmyzu i dřevokazným houbám a hlavně nevyžadují žádnou údržbu – nemusí se vůbec natírat. Dále pak vysoká variabilita a po domluvě možnost výroby nových profilů.

Ploty z WPC materiálu

wpc
wpc – drážkovaný dovoz

Všechny prvky systému jsou (na rozdíl od podobných systémů jiných výrobců) vyrobené z dřevoplastu (WPC), tedy i plotové sloupky. Hotový plot tak působí velmi čistým a přirozeným dojmem, který nenarušuje použití kombinace různých dalších materiálů, jako například hliníku.

wpc – hladký
wpc – hladký

Fiberon vám přináší to nejlepší z obou světů. To nejlepší ze dřeva a toho nejlepšího ze světa kompozitů. Ploty Fiberon odolávají povětrnostním vlivům lépe než tradiční materiály, jsou odolné dřevokaznému hmyzu, plísním, třískování, nevyžadují broušení, lakování či olejování.

wpc – dekor dřevo
wpc – dekor dřevo

Kompozit, vytvořený spojením dřevěné hmoty s PE. Díky vysoké pevnosti, odolnosti vůči hnilobě i parazitům a snadné opracovatelnosti je jeho použití výhodné pro většinu venkovních aplikací, pro které se používá běžné dřevo.

wpc – hladký a drážkovaný
wpc – hladký a drážkovaný

Materiály NEXTWOOD určené především pro terasy, ploty a zábradlí jsou za pomoci speciální technologie vyrobeny z kvalitního dřeva s příměsí polymerů. Naše produkty si zachovávají přirozený vzhled pravého dřeva a právě díky použití kompozitního materiálu získávají řadu dalších úžasných vlastností.

wpc – cs výrobek
wpc – cs výrobek

Kvalitní český výrobek dle americké licence, plný profil s plným probarvením z nezávadného materiálu.

Duofuse

Nemuset se starat o pravidelné natírání a přitom si dopřát krásu přírodního materiálu. Přesně to vám poskytne plotový systém Duofuse, kompletně vyrobený z dřevoplastu, materiálu, který na první pohled vypadá jako dřevo, ale díky obsahu kvalitního plastu má velice dlouhou životnost a vysokou odolnost.