2D A 3D PANELOVÉ PLOTY

PLOTOVÉ PANELY jsou moderní, bezpečný a elegantní systém oplocení. Vytvářejí velmi pěkný a celistvý pohled na Vaši nemovitost. Panelové oplocení se vyznačuje dlouhou životností a odolností vůči atmosférickým podmínkám.

Plotové panely s prolisem typ 3D a bez prolisu 2D jsou vyrobeny z ocelových drátů, kde svislé i vodorovné dráty mají průměr 4mm až 8mm a jsou žárově pozinkovány nebo v povrchové úpravě žárový pozink + vypalovaná komaxitová barva.
Plotové panely jsou bodově svařeny s oky o velikosti 50x200mm a opatřeny dvěma až čtyřmi prolisy dle výšky panelu, které zaručují větší pevnost a designový vzhled oplocení.
Boční a spodní zakončení plotového panelu 3D je hladké a horní zakončení je s 3cm přesahem svislých drátů, čímž jsou po celé délce oplocení vytvořeny ostny, které zabraňují snadnému překonání plotu přelezením.
V případě, kdy může hrozit nechtěné zranění, například u oplocení dětských hřišť, je možné panel otočit a instalovat jej ostny směrem dolů.
Plot ze svařovaných panelů je vhodný zejména pro průmyslové oplocení, oplocení rodinných domů, oplocení parků, oplocení školy, nebo oplocení sportovních či vojenských areálů. A také všude tam, kde je požadováno maximální zabezpečení s důrazem na vzhled a reprezentativnost objektu.
K těmto plotovým panelům dodáváme také systémové brány a branky ve stejném designu i povrchové úpravě včetně veškerého příslušenství.
Vyšší a robustnější svařované panely lze využít všude tam, kde jsou na plot kladeny vysoké nároky z pohledu pevnosti, dlouhé životnosti a bezpečnosti. Bezpečnost průmyslového oplocení lze dále zvýšit montáží betonových podhrabových desek nebo ostnatých a žiletkových drátů, které mají zejména u letišť, vojenských a vězeňských objektů své opodstatnění.

Parametry plotových panelů:

Výška panelu 3D: 103, 123, 153, 173, 203 cm
Výška panelu 2D: 103, 123, 143, 163, 183, 203 cm
Délka panelu: 250 cm
Velikost oka: 200 x 50 mm

Použitím praktické pásky vám dává možnost snadno a rychle změnit váš plot. Každá role je 35 metrů dlouhá a 19 cm vysoká.
Vlastnosti:
Krycí páska je vyrobena z nejkvalitnějšího PVC, odolná vůči povětrnostním vlivům a chemikáliím pro dlouhou životnost.
Má dobrou teplotní odolnost, lze použít od -30 ℃ -70 ℃.
Extrémně snadná montáž.
Ochrana před sluncem (UV záření), větrem, hlukem a zvědavýma očima.
Vysoká odolnost (dlouhodobé řešení) – odolnost proti povětrnostním vlivům.
Snadná montáž bez použití nářadí.
Vhodné pro všechny standardní ploty.
Snadno se čistí zahradní hadicí.
U 3D panelů je možno podélným rozstřihnutím na 5cm pásy použít i tuto pásku na 3D „žebro“ panelu.

Příslušenství k montáži panelů:

Sloupky, příchytky objímky průběžné, koncové, rohové.

Montáž plotových panelů:

Pro montáž panelových plotů je nutné dodržet přesný rozestup sloupků, tak aby bylo možné panely snadno namontovat. Po zabetonování sloupků se panely montují pomocí příchytek.