BETONOVÉ PLOTY TEKTONIKA

Zcela nový design betonového plotu TEKTONIKA jsou v provedení LAMELA a EXTERA
Výjimečný 3D efekt plných plotových dílců EXTERA, které nejen že zajistí soukromí, ale zároveň se stanou moderní součástí Vašeho okolí.
Průhledový plotový dílec LAMELA je s možností kombinace s jinými betonovými deskami.

Jak panelový betonový plot vypadá.

Betonový plot je sestaven z koncových a průběžných sloupků, mezi které jsou vsunuty betonové desky. Sloupky i desky jsou vyráběny z vibrolitého železobetonu v šedé barvě.
Každá betonová deska je dlouhá 200 cm a široká 4 cm. Přední strana betonové desky je vždy s reliéfem, zadní strana je hladká. Základní obdélníková betonová deska je vysoká 50 cm, půldeska je vysoká 25cm. Tyto desky můžete libovolně kombinovat až do výšky 2 m tak, abyste vytvořili plot vašich snů. Sloupky jsou vyráběny od výšky 1,5m až do 2m po 25cm, v hladkém provedení. Výškou sloupku se rozumí rozměr drážky, do které se vsunou desky. Celkový rozměr sloupku je rozměr drážky( výška plotu ) + 75cm.

Životnost panelových betonových plotů.

Betonové ploty jsou vyrobeny z certifikovaného betonu stálého složení, proto je betonové oplocení odolné vůči dešti, sněhu, mrazu, zkrátka všem povětrnostním vlivům. Životnost betonových plotů je díky kvalitnímu zpracování až několik desítek let, které prodloužíte nástřikem fasádní barvou nebo barvou na beton. Porezita betonu není na závadu, proto to není důvod pro reklamaci.

Výhody betonového oplocení

  • snadná a rychlá montáž
  • možnost rozebrat a zase složit
  • dlouhá životnost
  • nenáročné na údržbu a vzhledově atraktivní
  • možná povrchová úprava barvou na beton ,která zvyšuje životnost a zlepšují vzhled
  • lze usazovat i do zděných sloupků
  • pohledová strana je jen s jedné strany, zadní část je hladká s možností další úpravy.